Yabancı Dil Öğren!


İspanyolca öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. İspanyol öğretmenden hızlı ve kolay bir şekilde yabancı dilini geliştirmek istiyorsan bize ulaş.
+90 (533) 840 43 83

Üniversiteler

Yakın Doğu Üniversitesi

Yakın Doğu Üniversitesi 1988 yılında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin başkenti olan Lefkoşa’da kurulmuş olan bir özel üniveristedir. Bugün 55 ülkeden gelen öğrencileriyle eğitim öğretim etkinliklerini sürdüren bir yükseköğretim kurumudur. Üniversite bünyesinde; Atatürk eğitim, denizcilik, diş hekimliği, eczacılık, fen edebiyat, güzel sanatlar ve tasarım, hukuk, iktisadi ve idari bilimler, iletişim, ilahiyat, mimarlık, mühendislik, sağlık bilimleri, sahne sanatları, tıp fakültesi ve veteriner fakültesi bulunmaktadır.

İstanbul Medipol Üniversitesi

İstanbul Medipol Üniversitesi; Tıp Fakültesi, Eczacılık Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Fakültelerini içeren bir vakıf üniversitesidir ve bu üniversite Türkiye Eğitim Sağlık ve Araştırma Vakfı (TESA) tarafından kurulmuştur. Tarihi yarımadada kurulmuş olan ve İstanbul’un her yönünden ulaşılabilen merkezi konumdaki Avrupa yerleşkesine, yukarıda bahsedilen fakültelere 2010- 2011 öğretim yılında öğrenci kabul etmiştir. Ayrıca üniversite bünyesinde; tıp, eczacılık, diş hekimliği, sağlık bilimleri, hukuk, eğitim, iletişim, güzel sanatlar fakülteleri de bulunmaktadır.

Kto Karatay Üniversitesi

2010-2011 eğitim öğretime başlayan KTO Karatay Üniversitesi Konya’nın ilk vakıf üniversitesidir. Karatay Üniversitesi adını 1251 yılında Konya'da kurulan Karatay Medresesi’nden almıştır. Üniversite Kampüsü, Mevlana Kültür Merkezi ile Konya Adalet Sarayı arasında yer almaktadır. Üniversitede eğitim öğretim ücretlidir. Üniversite bünyesinde; Mühendislik Fakültesi, Hukuk Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bulunmaktadır.

Yalova Üniversitesi

Yalova Üniversitesi 2008 yılında, yükseköğretim kurumlarında yapılan düzenleme ile kurulmuş olan bir devlet üniversitesidir. Üniversitenin merkez kampüsü Marmara Bölgesinde bulunan Yalova’dadır. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Hukuk Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, Mühendislik Fakültesi ve Sanat ve Tasarım Fakültesi üniversite bünyesinde yer alan fakültelerdir.
TÜM ÜNİVERSİTELER
yakın doğu üniversitesi